W niedzielę 20 czerwca 2020 r. w naszym kościele parafialnym odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 14 dzieci z naszej parafii przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątki komunijne: różaniec, modlitewnik i oprawioną w piękną ramkę pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej. Piękną oprawę uroczystej Mszy Świętej przygotowała Pani katechetka Barbara Drubkowska.

Dzień przed Pierwszą Komunią Świętą odbyła się spowiedź dla dzieci i ich rodzin. Przez cały tydzień po tej ważnej uroczystości dzieci uczestniczą w tzw. „białym tygodniu”, czyli nabożeństwach czerwcowych połączonych z mszą świętą.

W sobotę 20 czerwca 2020 r. w naszym kościele parafialnym odbyła się Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. 14 dzieci z naszej parafii odnowiło złożone kiedyś przez ich Rodziców i Rodziców Chrzestnych przyrzeczenia. Podczas uroczystości dzieci otrzymały na pamiątkę Pismo Święte.

Jak co roku, tradycyjnie w czerwcu, na cmentarzu parafialnym w Duczyminie odbyła się msza święta za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Mszę świętą wraz z homilią odprawił ks. Szczepan Bugaj. Eucharystii towarzyszył także ks. Krzysztof Węglicki. Na liturgię przybyli liczni wierni, którzy modlili się przy grobach swoich najbliższych.

11 czerwca 2020 r. odbyła się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Święto Bożego Ciała w naszej parafii rozpoczęło się tradycyjnie mszą świętą o godz. 10. Uroczystości towarzyszył ks. Krzysztof Węglicki. Jak co roku do kościoła przybyli liczni wierni, którzy po liturgii uczestniczyli w procesji Bożego Ciała do czterech ołtarzy przygotowanych wcześniej przez parafian.