Msza na cmentarzu – 2.06.2024 r.

Tradycją naszej parafii jest coroczna msza święta sprawowana na cmentarzu parafialnym, która odbywa się zawsze w pierwszą niedzielę czerwca. Tegoroczna czerwcowa msza święta celebrowana była przez naszego księdza proboszcza Grzegorza Ostrowskiego.

Msza święta zgromadziła licznych parafian i gości, którzy modlili się za swoich zmarłych spoczywających na tutejszym cmentarzu. Dziękujemy pani Marzenie Stupińskiej za posługę organisty, panom Pawłowi Bogdańskiemu i Mateuszowi Piórkowskiemu za nagłośnienie, panom Markowi Asztemborskiemu i Andrzejowi Węglickiemu za zebrane ofiary na cmentarzu na wywóz śmieci. Panu Mariuszowi Ziółkowskiemu za udostępnienie prądu. Ministrantom, lektorom, panu Konradowi Sarneckiemu za zdjęcia. Mieszkańcom Annowa za ścięcie trawy i wywóz biośmieci. Bóg zapłać zawszystkie ofary złożenie na cmentarzu.