Bierzmowanie 9 października 2022

W niedzielę 9 października 2022 roku w naszej parafii podczas uroczystej sumy odbyło się Bierzmowanie młodzieży, która wytrwale przygotowywała się do tego Sakramentu. Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi Grzegorzowi Ostrowskiemu za trud i wytrwałość w przygotowaniu młodzieży, samej młodzieży za świadectwo wiary, dojrzałość i gotowość do przyjęcia sakramentu, a Jego Ekscelencji Księdzu Biskupowi Romanowi Marcinkowskiemu za odprawienie uroczystej mszy świętej, homilię oraz udzielenie młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

’Duch święty, którego Ojciec pośle w Moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem’ (J.14,26)

Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski udziela Sakramentu Bierzmowania