Msza św. Prymicyjna ks. Krzysztofa Węglickiego

W niedzielę 7 czerwca odbyła się msza święta prymicyjna Krzysztofa Węglickiego – neoprezbitera pochodzącego z naszej parafii. Na początku mszy świętej ksiądz Krzysztof został powitany przez przedstawicieli miejscowości z której pochodzi. Bardzo ważnym momentem mszy świętej było indywidualne błogosławieństwo udzielane przez księdza prymicjanta kapłanom, osobom ze zgromadzeń zakonnych, rodzicom i rodzeństwu. Ojciec neoprezbiter w świątyni udzielił błogosławieństwa również wszystkim zebranym przez gest nałożenia swoich rąk na głowę. Każdy z uczestników tej wyjątkowej mszy świętej otrzymał na pamiątkę obrazek prymicyjny.

Księdzu Krzysztofowi życzymy, aby jego praca kapłańska była pięknym wędrowaniem razem z Jezusem pomiędzy ludem bożym, któremu będzie służył na przydzielonej mu parafii.