Pierwszy Parafialny Piknik Rodzinny

23 lipca 2023 roku odbył się Pierwszy Parafialny Piknik Rodzinny.

Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Duczymina, Mateuszowi Piórkowskiemu – Przewodniczącemu Rady Parafialne, Radnemu Miejskiemu w Chorzelach i Sołtysowi Duczymina, Druhom z OSP Nowa Wieś z komendantem Adrianem Burnosem na czele, ks. Proboszczowi Grzegorzowi Ostrowskiemu.

Piknikowi towarzyszyła wspaniała rodzinna atmosfera, wzięliśmy udział w projekcie: Nie ma większej miłości – beatyfikacji Rodziny Ulmów, 10.09.2023 , Markowa.

Dzieci cieszyły się i uczestniczyły w grach i zabawach przygotowanych dla nich, szczególnej atrakcją były dmuchańce i zabawy strażackie. Dorośli kosztowali smakołyków z grilla, szczególnym powodzeniem cieszyły się ciasta, a wśród najmłodszych słodka wata i popcorn.

Dziękujemy wszystkim za obecność i czekamy za rok na następnym piknik.