Święto Szkoły im. Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie

10 czerwca 2024 r. miało miejsce doroczne Święto Szkoły im. Ojca Honoriusza Kowalczyka w Duczyminie. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Grzegorz Ostrowski, homilię wygłosił o. Wojciech Surówka OP z Poznania. W uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna z Panią Dyrektor Izabelą Strzelecką na czele oraz zaproszeni goście m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele – Eliasz Kostrzewa, Radny Miasta i Gminy Chorzele – Mateusz Piórkowski, Pani Stanisława Borowczyk z Fundacji o. Honoriusza Kowalczyka z Poznania, Pan Jerzy Kącki i Pan Krzysztof Jakubowski z Mławy, Pani Janina Rudzińska – przedstawicielka rodziny o. Honoriusza. Po uroczystej mszy świętej wszyscy udali się do szkoły na dalsze obchody Święta Szkoły.